Túra s Vladykom

28.04.2011 10:56

14. mája sa uskutoční Túra s vladykom Milanom.
Zraz účastníkov bude 8.30 na futbalovom ihrisku v Trnave pri Laborci.
08.45 zahájenie + modlitba
09.00 organizačné pokyny a začiatok túry
12.00 predpokladaný zraz všetkých účastníkov na Vinianskom jazere, možnosť občerstviť sa z vlastných zásob a rôzne športové aktivity
15.00 predpokladaný záver

Organizačné pokyny:
Účastníci vystupia z autobusov v Trnave pri Laborci pri Obecnom úrade. Autobusy sa pôjdu otočiť podľa pokynov organizátorov vyššie za chrám a pôjdu odparkovať k Vinianskému jazeru. Odporúčame odparkovať popri ceste. V tomto období by to ešte nemal byť problém. Sú pripravené dve turistické trasy. Náročnejšia povedie z Trnavy pri Laborci cez Viniansky hrad na Vinianské jazero a je určená pre vekovú kategóriu 12 a viac rokov, mladší len v doprovode rodičov. Ľahšia trasa povedie z Trnavy pri Laborci priamo na Vinianské jazero. Prosíme Vás, aby ste rešpektovali toto usmernenie a všetky pokyny organizátorov.

cvc.sv.bazil@gmail.com